O společnosti

IT děláme rádi a snažíme se, abyste naše služby měli rádi i Vy. Jsme hračičkové, ale i certifikovaní profesionálové. Především jsme ale lidé, stejně jako Vy. A proto je snadné domluvit se s námi téměř na čemkoliv. Soustřeďte se na své hlavní cíle a IT nechte na nás.

Zbavte se starostí a hoďte nám je na Hlavu!

0+

Přes 20 let zkušeností v oboru

Naše společnost byla založena v roce 1993 a má dvě divize: informační technologie a účetnictví. V naší IT divizi pomáháme malým i velkým firmám a již více než dvacet let jsou naším každodenním chlebem počítačové sítě, správa serverů, počítačů i mobilních zařízení, instalace a konfigurace pracovních stanic a serverů, konzultace a audity, datová úložiště, zálohování a zabezpečení, ale i weby a vše co si dokážete představit pod pojmem online marketing.

Během doby našeho působení na trhu jsme toho zažili a viděli skutečně mnoho, a právě proto víme, co je pro Vás nejlepší. Neusínáme na vavřínech a neustále se učíme a vymýšlíme něco nového, abychom pro Vás byli nejlepšími partnery nejen nyní, ale i po další desetiletí.

IkonaProcSiVybratHlavu

Proč si vybrat Hlavu?

Zajistíme kompletní servis

Neházeje starosti za hlavu, ale na Hlavu. Postaráme se o Váš IT provoz se vším všudy. Zajistíme vše od analýzy, přes nákup hardware a software, zviditelnění na internetu až po vyhodnocení výsledků Vašich projektů.

Nejenže budete vědět, kde Vám Hlava stojí, ale také co to stojí

Ušetříme Vám čas i peníze. Díky propracované aplikaci našeho helpdesku budete mít přesný přehled a kontrolu nad tím, co pro Vás právě děláme. Váš úspěch je pro nás prioritou a tak se snažíme pracovat rychle a efektivně.

Jste pro nás jedineční

Nejen každý člověk, ale i každá firma má svou osobitost. Respekt a individuální přístup je pro nás standardem. Vždy pro Vás vymyslíme řešení na míru a rychle a spolehlivě ho uvedeme do provozu.