Tvorba webu

Internetová síť má mnoho podob a existuje nekonečné množství způsobů, jak ji využít. Je to téměř svobodné médium, studnice informací, ale také jeden z největších trhů současnosti. Jediný pohled na váš web může rozhodnout, zda zítra budete své zaměstnance propouštět nebo budete přijímat nové. Tvorba webu se tak stává mocným nástrojem, díky kterému můžete oslovit a získat nové zákazníky. Kvalitní webové stránky Vám pomohou prosadit se ve světě internetu.

Jak na to?

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Vybudovat Vaši společnost jistě nebylo nic jednoduchého. Správně popsat Vaši historii i současnou činnost výstižně formou webových stránek si žádá šikovnost a zkušenost. Pokud se svěříte do naší péče, vyslechneme Vás a sestavíme interaktivní obraz, který bude vyjadřovat vše, co chcete sdělit současným i budoucím zákazníkům – Vaše webové stránky na míru. Nebudeme vás zatěžovat cizími slovy a zkratkami jako je SEO, PHP, SQL, ROR, responzibilita, Drupal či WordPress. Pokud Vás jejich význam zajímá, zeptejte se nás. Tyto techniky, postupy a nástroje jsou pro nás při tvorbě webu samozřejmostí. Díky tomu Vás zákazník na internetu snadno vyhledá, rychle se dozví vše, co potřebuje a obsah Vašich webových stránek se mu správně zobrazí na počítači, tabletu, mobilu a dalších všemožných zařízeních, které se dnes pro prohlížení internetu dají použít.

    Webdesign a redesign

    Webdesign a redesign

    Kořenem těchto slov je design. Ten nás obklopuje na každém kroku a zásadně ovlivňuje naše rozhodování. Probouzí v nás emoce a vytváří pocity, díky nimž si věci vybíráme. Vizualita je mocná čarodějka a umí na sebe přitáhnout pozornost i udělat věci neviditelnými. Na internetu tomu není jinak. Kvalitní design webu umí přičarovat vyšší prodej a konkurenci učinit přehlédnutelnou.